Pneumatyka Prema Kielce
Pneumatyka Norgren
Hydraulika siłowa Argo-Hytos
Hydraulika siłowa Ponar Wadowice
Zawory hydrauliczne Buschjost
Pneumatyka SMC
Zawory, przepustnice Klinger
Chłodnice oleju Sesino
Zasilacze hydrauliczne
0 1 2 3 4 5 6 7 8

Zakres usług wykonywanych przez Naszą firmę:

Filtracja oleju hydraulicznego
Filtracja oleju - przy użyciu agregatu z licznikiem cząstek stałych - oczyszczanie układów olejowych, usuwanie wody z oleju.

Napełanianie hydroakumulatorów

Napełnianie akumulatorów hydraulicznych - napełnianie akumulatorów hydraulicznych azotem. Maksymalne ciśnienie napełnienia do 160 bar.

Modernizacja układów hydraulicznych i pneumatycznych

Serwis, modernizacje i remonty układów - dzięki wieloletniemu doświadczeniu, oraz kadrze specjalistów z doskonałą wiedzą praktyczną zapewniamy profesjonalny serwis urządzeń hydraulicznych i pneumatycznych. Wykonujemy pełny serwis w zakresie przeglądów, konserwacji, diagnostyki, napraw bieżących i generalnych maszyn, stacji, linii oraz urządzeń wyposażonych w elementy hydrauliki siłowej i pneumatyki. Modernizujemy także systemy sterowania wprowadzając integrację z systemami sterowania nadrzędnego. Posiadamy szeroką gamę części zamiennych. Gwarantujemy fachowość, kompleksowość i szybkość napraw. Zapewniamy doradztwo techniczne, pomoc w doborze innych rozwiązań oraz pełną dokumentację techniczną.

Szkolenia z automatyki przemysłowej

Szkolenia - szkolenia organizowane przez BTH DANIEL przygotowują kadrę z działów utrzymania ruchu do spełnienia najwyższych norm z zakresu mechaniki płynów obowiązujących w zakładach przemysłowych. Spotkania te są wysoko oceniane przez naszych Klientów dzięki profesjonalnie przygotowanej kadrze trenerów oraz drobiazgowej dbałości o dostosowanie tematyki do indywidualnych potrzeb i specyfiki. Ich tematyka zapoznaje uczestników z wieloma zagadnieniami eksploatacyjnymi układów pneumatyki i hydrauliki, pomaga w znalezieniu rozwiązań i sposobów przeciwdziałania problemom technicznym. Duży nacisk kładziemy na część praktyczną szkoleń, która pozwala na przekazanie uczestnikom określonych i przydatnych umiejętności, a nie tylko teorii danego problemu.

Montaże - elementów i kompletnych układów pneumatycznych, hydraulicznych, armatury przemysłowej.

Diagnostykę - układów pneumatycznych i hydraulicznych.

Dobór zamienników - w oparciu o parametry przedstawione przez Państwa.

Projektowanie - elementów i kompletnych układów pneumatycznych i hydraulicznych, napędów, układów kondycjonowania oleju, zasilania i sterowania.
BTH DANIEL
ul. Makuszyńskiego 15
31-752 Kraków
tel./fax +48 12 257 13 90
infobthdaniel.pl